Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Збір інформації

Даний вид послуги має на увазі збір і обробку даних як по відношенню до фізичних, так і юридичних осіб з впровадженням діючих інформаційних баз України і інших країн. Також, здійснюватиметься шляхом проведення розвідувальної бесіди, негласного опитування і т.д. Детективне агентство “Trouble-Shooter” виконує швидкі і точні розслідування для фізичних та юридичних осіб, Використовуючи всі Дозволені законом можливості. Досвідчені детективи і широка мережа контактів дозволяють нам максимально ефективно виконувати Поставлені завдання зі збору необхідної інформації.

В яких випадках може знадобитися збір інформації?

Сбор информации - услуги детектива

Деякі люди, які приходять до нас, беруть участь в судових процесах, деякі з них знаходяться в інтимних онлайн-відносинах, інші розглядають ділове партнерство, деякі з них стурбовані новим партнером члена сім’ї, в той час як інші просто хочуть уточнити, чи є хтось то чесним у своїх словах.

У деяких випадках орендодавець хочуть знати про потенційних орендарів або роботодавця, які хочуть знати про потенційних співробітників. Перевірка активів – це особливий тип збору інформації, в якому пошукові запити зосереджені на фінансових активах особи. Ми знаємо, як зібрати максимальний обсяг інформації про людину, зберігаючи при цьому секретність.

Майте справу з професіоналом
Збір інформації – Trouble-Shooter