Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Послуги детективного агентства

Пропонуємо професіональні послуги детективного агентства в Одесі, на території України та інших держав: розшук людей (які переховуються або зниклих), пошук свідків, приховане фото і відео спостереження, тест на детекторі брехні, забезпечення корпоративної безпеки, проведення розслідувань кримінальних злочинів і адміністративних правопорушень, захист фізичних і юридичних осіб, перевірка об’єктів нерухомості, відновлення генеалогічного древа, кваліфікована юридична і психологічна по затримка. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації.

Список послуг детективного агентства

услуга1 Рішення нестандартних завдань з використанням креативних комбінацій услуга1 Ведення спостереження услуга1 Виявлення подружньої невірності услуга1 Збір інформації щодо фізичних і юридичних осіб услуга1 Розшук людей (безвісти зниклих, які переховуються, пошук родичів і т.д.) услуга1 Проведення розслідування злочинів услуга1 Перевірка фізичних осіб на наявність судимостей та іншої компрометуючої інформації услуга1 Перевірка фізичної особи на детекторі брехні услуга1 Організація заходів з безпеки юридичних і фізичних осіб услуга1 Перевірка приміщень та автомобілів на предмет наявності аудіо і відео фіксації услуга1 Проведення експертних досліджень услуга1 Допомога в розшуку викраденого автомобіля услуга1 Розслідування злочинів у сфері інтернет услуга1 Юридична допомога услуга1 Перевірка об’єкта нерухомості услуга1 Психологічна підтримка услуга1 Проведення роботи по проблемних заборгованостях услуга1 Допомога у відновленні генеалогічного древа услуга1 Виявлення недобросовісних партнерів по бізнесу

Повний перелік послуг детективного агентства дивіться вище, або зателефонуйте нам для безкоштовної консультації. Ви керуєте своїм бізнесом і потребуєте інформації про інших компаніях? Не хочете стати жертвою практики недобросовісної конкуренції? Можливо, ви сумніваєтеся в чесності своїх співробітників, наскільки ефективно виконують вони свої обов’язки? Якщо якесь ділова поведінка здається вам підозрілим, можливо, варто поглянути на це більш пильно. Приватний детектив допоможе дізнатися правду про близьку людину (напр. Перевірити дружину або чоловіка на зраду, простежити за способом життя дітей), виконати перевірку анкетних даних для вашої компанії, проведе перевірку активів, допоможе в зборі доказової бази для судових розглядів, викриє шлюбні афери, знайде інтернет-шахрая, вимагача, шантажиста, перевірить ваш автомобіль або приміщення на предмет прослуховування тощо.

Майте справу з професіоналом
Послуги детективного агентства – Trouble-Shooter