Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Послуги приватного детектива в Одесі

Приватний детектив Одеса
Детективне агентство надає послуги приватного детектива в Одесі, Одеської області, по території України та за кордоном. «TroubleShooter» є членом Всеукраїнської Асоціації Приватних Детективів, яка виступає гарантом високого професіоналізму і якості виконаних робіт.
Членство в Міжнародної Поліцейської Асоціації гарантує надійність і чесність співробітників Агентства. «Trouble-Shooter» надає клієнтам: індивідуальний підхід до розгляду проблеми, вибір оптимального рішення задачі і сувора конфіденційність. Постійна співпраця з колегами Детективних Агентств країн Європи і Азії забезпечує виконання роботи за межами України. Ми працюємо строго відповідно до чинного законодавства України.
ого
Асоціація Приватних Детективів України
ого
Міжнародна Поліцейська Асоціація
лого

Яким повинен бути професійний приватний детектив?

Хороший детектив повинен виконати поставлене завдання та надати всю необхідну інформацію, не випускаючи з уваги найменші деталі. Якщо ви шукаєте детективне агентство або маєте потребу в послугах приватного детектива в Одесі, для розслідування на території України або інших держав, закликаємо вас довіриться професіоналам!
Прогрес в проведенні розслідування завжди повинен бути доступний для огляду шляхом підготовки періодичних доповідей. Наймаючи приватного детектива, ви повинні бути впевнені, що завдання буде виконано, і кінцевий результат виправдає всі витрати. Ключовим фактором у виборі детектива повинен бути попередній досвід, бездоганна репутація та відповідна освіта, при цьому наявність кваліфікації має бути обов’язково закріплено на практиці. 
Хочемо запевнити Вас, що наш приватний детектив в Одесі є надійними професіоналом. Для отримання безкоштовної консультації у вашій справі, будь ласка, зв’яжіться з нами за телефоном, вказаним нижче. Ми гарантуємо повну конфіденційність.
ого
Ассоциация Частных Детективов Украины
ого
Міжнародна Поліцейська Асоціація
Відгуки
default image

Максим М. cosanostrajeans@gmail.com צ צ 17th, 2018

default image

Величезне спасибі колективу детективного агентства «Trouble-Shooter», а зокрема Олександру !!! В травні 2017 обікрали квартиру мого батька. Забрали багато цінних речей. Ми відразу звернулися в поліцію. Там швидко зреагували, але результату не було. Звернувшись до детективів агентства, протягом двох тижнів була встановлена злодійка і всі обставини крадіжки. Гроші на той час вже були витрачені, але всі цінні речі були повернуті. Дякуємо!

Aнна sarab2007@ukr.net Ħ 25th, 2017

Зворотній зв’язок
Майте справу з професіоналом
Trouble-Shooter