Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Ціни на послуги приватного детектива

Ми професіонали, які пропонують доступні ціни на послуги приватного детектива в Одесі. Винагорода залежить від характеру і складності справи, витрачених зусиль і коштів для вирішення поставленого завдання. Всі фінансові питання, що стосуються замовлення, обговорюються з клієнтом на попередній співбесіді перед початком розслідування. Клієнт повинен надати нам всю необхідну інформацію про справу, що дозволить нам вибрати методологію нашої діяльності і оцінити витрати.

Слід також підкреслити, що, незважаючи на схожість характеру деяких питань, вони ніколи не бувають однаковими, кожен з них вимагає індивідуального підходу і оцінки вартості, тому ми не можемо надати вам оцінку, перш ніж ознайомимося зі специфікою справи. Чесність і прозорість в роботі з клієнтом є для нас пріоритетом!

Всі витрати на замовлення ретельно обговорюються з клієнтом як до, так і під час його реалізації. Ставка для послуг приватного детектива – це ціна роботи за кожну годину, який зафіксований в письмовому звіті. В рамках розрахунку витрат по даній справі також враховуються витрати на проїзд, переїзд (км) та інші нестандартні витрати, такі як витрати на отримання певної інформації. Поважаючи час і гроші наших клієнтів, ми швидко реагуємо на його потреби і невідкладно вирішуємо питання.

Додаткові витрати, узгоджені з замовником: консультації з клієнтом за контрактом (безкоштовно), витрати на експлуатацію автомобіля, вартість проживання в готелях, обгрунтовані витрати, пов’язані з дорученої завданням (в разі необхідності збільшити витрати, сума узгоджується з клієнтом).

Ціни на послуги детектива розраховуються індивідуально

Детектив в Одессе цена
Майте справу з професіоналом
Ціни на послуги приватного детектива – Trouble-Shooter