Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Відгуки

Тут Ви можете залишити свій відгук про послуги приватного детективного агентства Trouble-Shooter. Ми завжди працюємо на підвищення репутації і цінуємо кожного клієнта. Наш пріоритет – індивідуальний підхід, нестандартне мислення і професійне виконання своїх обов’язків. Ми завжди прийдемо на допомогу для вирішення складних життєвих ситуацій. Дякуємо Вам за довіру!
Залишити відгук
Залиште свій відгук
default image

Максим М. cosanostrajeans@gmail.com צ צ 17th, 2018

default image

Величезне спасибі колективу детективного агентства «Trouble-Shooter», а зокрема Олександру !!! В травні 2017 обікрали квартиру мого батька. Забрали багато цінних речей. Ми відразу звернулися в поліцію. Там швидко зреагували, але результату не було. Звернувшись до детективів агентства, протягом двох тижнів була встановлена злодійка і всі обставини крадіжки. Гроші на той час вже були витрачені, але всі цінні речі були повернуті. Дякуємо!

Aнна sarab2007@ukr.net Ħ 25th, 2017

default image

Мені здавалося, що знайти людину, знаючи тільки ім'я - це не реально. Але Олександр за три дні його знайшов. Дякую вашій команді, ви молодці!

Макс Hekurda@gmail.com Ħ 24th, 2017

default image

Хочу подякувати вам за надзвичайно компетентну і цінну допомогу, надану вами в моїй справі. Ваші зусилля внесли великий вклад в нашу спільну боротьбу за торжество справедливості і силу права!

Майкл Коллінс kollinsmaik23@hotmail.com Ħ 18th, 2017

default image

Щиро вражений вашим професіоналізмом. В найкоротший термін я отримав всю необхідну інформацію. Буду рекомендувати вас своїм партнерам по бізнесу!

Филантроп filantrope@yahoo.com ' 1st, 2017

default image

З великим задоволенням пишу цю рекомендацію. Коли мій син був далеко від дому, я боявся, що не побачу його знову. К найкоротший час ви знайшли його та повернули додому. Від душі дякую вашій команді!

Андрій andrei1369@gmail.com ' 1st, 2017

default image

Спасибі хлопцям з детективного агентства, ви кращі !!!! Я часто буваю у відрядженнях. Здавалося, що в цей час чоловік гуляє. Неодноразові перевірки під час моєї відсутності підтвердили його вірність. Дуже рада і спокійна. Люблю свою сім'ю)))

Тоня velsen@ukr.net 25th, 2017

default image

Приношу подяку Трабл - Шутер за допомогу у відшкодуванні збитку через непорядного підрядника, який не виконав обсяг роботи і переховувався. Дякую Вам і удачі в справах.

Олександр Іванов alehandr7788@gmail.com 25th, 2017

Майте справу з професіоналом
Відгуки – Trouble-Shooter