Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Пошук інтернет-шахраїв

Сьогодні люди проводять багато часу за різного роду гаджетами і комп’ютерами з доступом в інтернет. У глобальній мережі можна все: знайомитися з цікавими людьми, обговорювати насущне, купувати і продавати що-небудь, будувати бізнес і т.д. Найчастіше, люди, з якими ми будуємо відносини або здійснюємо угоди в інтернеті, обманюють. Такі обмани можуть носити як безневинний характер, так і завдавати істотної шкоди добробуту і репутації. Фахівці кібербезпеки «Trouble-Shooter» мають великий досвід в подібних питаннях і готові прийти на допомогу. Також, в деяких ситуаціях необхідний повний комплекс проведення розслідувань з залученням розслідувань в сфері інтернет.

Виявлення інтернет-шахрая

Поиск интернет-мошенникаІснує багато способів як виманити у вас гроші за допомогою мережі інтернет. Такі люди можуть продавати що-небудь (за дуже хорошою ціною) на безкоштовних дошках оголошень, особливо OLX. Або з вами можуть зв’язатися особи, які представляться співробітниками банку і після декількох вступних питань попросять дані вашої картки. Вони можуть бути дуже переконливими і вимагати не зволікати з відповіддю, так як від цього (нібито) залежить збереження ваших грошей.

У будь-якому випадку ніколи не повідомляєте невідомим особам якусь інформацію про себе або банківську карту (номер рахунку, код CV2), не відправляйте по електронній пошті документи, що підтверджують вашу особу, особливо дані паспорта та ІПН. Банки теж не відправляють електронні листи, які просять вас підтвердити номера своїх облікових записів і паролі.

Якщо ви стали жертвою шахрая в мережі інтернет і хочете повернути свої гроші або покарати злочинця, не зволікайте з діями, зателефонуйте нам для безкоштовної консультації.

Інтернет – прекрасний інструмент, який укорінився в нашому повсякденному житті. Ми використовуємо його для підтримки контактів з друзями, ведення бізнесу, пошуку товарів і послуг, навчання і багато іншого. Незважаючи на це, Інтернет також є джерелом заробітку для шахраїв і організованої злочинності, які діють непоміченими для звичайного користувача.

Детективне агентство Trouble-Shooter має великий досвід боротьби з кіберзлочинністю, а також володіє власною комп’ютерною криміналістичної командою, яка займається відновленням даних, виявленням і пошуком шахраїв в мережі інтернет.

Ми спостерігаємо швидке збільшення кількості запитів, отриманих від жертв інтернет-злочинності протягом багатьох років, оскільки технології стають більш витонченими, і більше людей обманюють. Багато випадків інтернет-шахрайства не повідомляються – ми вважаємо, що відсоток жертв набагато більше, ніж показують статистичні дані. У нас працюють кваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої навички, щоб бути в курсі подій, пов’язаних з з онлайн-обманом.

Виявлення хакера або недобросовесного співробітника компанії

Хакери не є єдиною загрозою для компаній: співробітники, які вважають, що до них ставляться несправедливо, можуть привести до зупинки системи або скоєнню промислового шпигунства. Використовуючи кібер-детектива, ці співробітники можуть бути ідентифіковані та притягнуто до відповідальності. Правоохоронні органи можуть використовувати послуги відстеження власників веб-сайтів і серверів, використовуваних у злочинній діяльності. Завдяки нашій роботі, злочинець, який думає, що він повністю анонімний, стає повністю доступним.

Запобігання є ключовим фактором при захисті файлів конфіденційного характеру на більшості комп’ютерів. Великі корпорації, такі як банки, страхові компанії та юридичні фірми, зберігають конфіденційну інформацію, яка в разі нападу може завдати шкоди тисячам клієнтів. Виконуючи внутрішні перевірки комп’ютерів, будь-яка загроза може бути нейтралізована до того, як вона стане активною. Всі хакери залишають слід при першому вході в систему – слідчі комп’ютерної криміналістики можуть виявити ці сліди і закрити свої шляхи до того, як буде завдано будь-якої реальної шкоди.

Іноді працівники компанії можуть свідомо завдати шкоди шляхом видалення або шифрування файлів. У таких випадках детектив з комп’ютерних розслідувань може відновити ці файли і відстежити співробітника, який скоїв злочин.

Для фізичних осіб та підприємств шахрайство з електронною поштою стає все більш серйозною проблемою. Як тільки ці злочини здійснені, часто важко переслідувати будь-кого через величезні ресурси, доступних злочинцеві, однак для професіонала це завдання як правило вирішувана.

поиск интернет мошенников
Майте справу з професіоналом
Пошук інтернет-шахраїв – Trouble-Shooter