Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Перевірка на прослуховування або наявність жучків

У повсякденному житті ділової людини, в якийсь момент можуть виникнути підстави вважати, що його життєдіяльністю хтось цікавиться. Це можуть бути ділові партнери, конкуренти по бізнесу або близькі люди.

Якщо у Вас виникли такі підозри, фахівці незалежного детективного агентства Одеси «Trouble-Shooter» готові допомогти розібратися і провести ретельну перевірку на наявність пристроїв відеозапису і прослуховування (жучків) в приватних будинках, квартирах, офісах, автомобілях, на цифрових пристроях: телефони, смартфони , ноутбуки та ін.

Виявлення пристроїв прослуховування в офісі фірми

Підслуховування – найбільш поширений незаконний метод отримання інформації. Зокрема, люди, які керують компаніями, повинні бути особливо обережні, оскільки за допомогою незаконної “прослушки” треті особи можуть отримати важливі дані про плани розвитку, інформацію про підрядників, структурах компанії або дізнатися комерційну таємницю.

Підслуховування є частим елементом “брудної гри” підприємців, які, щоб отримати цінну інформацію про бізнес-конкурента, йдуть на незаконні та неетичні рішення. Пристрої для прослуховування можна знайти в приватних будинках і квартирах, в автомобілі, в офісі, в виробничих цехах і різного роду приміщеннях, а також в цифрових пристроях і програмному забезпеченні.

Відповідальна ділова поведінка вимагає захисту найбільш конфіденційних даних, витік яких може привести до серйозних збитків або навіть привести до втрати ключового джерела доходу. Особливо важливо забезпечити приміщення від виявлення прослуховувань в юридичних фірмах, для яких конфіденційність даних клієнта є найважливішим завданням. Витік такого роду інформації повністю руйнує довіру клієнтів. Перевірка на прослуховування (пошук жучків), що проводиться приватним детективом в Одесі, забезпечить безпечний простір для “приватних” розмов.

Пошук “прослушки” в приватних будинках і автомобілях

Дуже часто подружжя, які підозрюються у невірності або знаходяться на етапі розлучення, прагнуть підслухати або підгледіти за своїм партнером, щоб зібрати доказову базу для майбутнього судового розгляду по розділу майна і визначення опікунства над дітьми. У таких випадках також буде не зайвим перевірити наявність “жучків” у будинку або салоні автомобіля, а також пошукати програми моніторингу в телефоні, ноутбуці і інших цифрових пристроях.

Виявлення прослуховувань проводиться фахівцями в області комп’ютерної криміналістики з використанням професійного устаткування. Підготовлений звіт є юридичним доказом і може бути представлений в суд або поліцію. Устаткування, доступне в детективному агентстві, дозволяє виявляти як цифрові, так і аналогові пристрої для підслуховування, неактивні або активні, а також GPS-локатори.

Проверка на прослушку в Одессе
Майте справу з професіоналом
Перевірка на прослуховування або наявність жучків – Trouble-Shooter