Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Організація заходів з безпеки

Услуги телохранителя в Одессе

Trouble-Shooter »надає послуги по забезпеченню фізичної, технічної, економічної безпеки як приватних осіб так і підприємств. При необхідності можлива установка стаціонарних цілодобових постів, установка охоронної сигналізації, відеоспостереження і т.д. Також надаємо професійних охоронців і організацію безпеки в проведенні заходів: концертів, виставок, конгресів.

Послуги з організації безпеки включають в себе:

  • Надання охорони майна
  • Приватна охорона фізичних осіб
  • Установка системи відеоконтролю і сигналізації

Особиста охорона – послуги тілоохоронця

Особиста охорона – це ексклюзивний спектр послуг для VIP-персон і людей, які потребують особливого захисту. Ми приступаємо до роботи тільки після ретельного і детального аналізу потенційних загроз. Ми надаємо професійні послуги особистої охорони, послуги охоронця в Одесі, по території України і за кордоном.

Спеціальна команда створює систему безпеки разом з операційними процедурами. Проводиться ідентифікація і моделювання потенційних загроз, які можуть виникати в місцях перебування клієнтів або на шляху їх проходження. Особистий захист здійснюється спеціально навченим агентом з багаторічним досвідом. Для отримання безкоштовної консультації, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Майте справу з професіоналом
Організація заходів з безпеки – Trouble-Shooter