Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Незалежне розслідування злочинів

Співробітники агентства «Trouble-Shooter» – це досвідчені оперуповноважені та слідчі у відставці з великим досвідом роботи, які зможуть швидко і якісно провести ряд необхідних заходів для отримання потрібного результату. Якщо Вам необхідно провести незалежне розслідування злочину, скористайтеся послугами приватного детектива в Одесі.

«Trouble-Shooter» завжди рекомендує з подібними питаннями звертатися в органи внутрішніх справ. Зі свого боку ми можемо проводити незалежні розслідування, і сприяти в роботі правоохоронних органів.

Маючи досвід роботи в галузі судової експертизи, збору доказів та розслідувань злочинів, наша команда готова допомогти вам в широкому спектрі юридичних і слідчих справ. Хоч би яка була ваша причина, ми завжди готові прийти вам на допомогу, не порушуючи при цьому закон.

Які розслідування ми проводимо?

Крадіжки особистого майна або персональних даних, вимагання, переслідування, погрози, будь-які види шахрайства, корупційні розслідування, кримінальні розслідування, адміністративні правопорушення та ін. Наша професійно підготовлена ​​приватна слідча група надасть вам своєчасне, авторитетне, юридичне та висококваліфіковане обслуговування.

Протягом багатьох років ми допомагали різним клієнтам, як юридичним, так і фізичним особам. Маючи досвід роботи з ситуаціями різного контексту і складнощів, для нашої команди немає непосильних завдань. Завдяки багатому досвіду, доступу до новітніх технологій і глибокому розумінню суті роботи, ми завжди досягаємо поставленої мети!

 
Майте справу з професіоналом
Незалежне розслідування злочинів – Trouble-Shooter