Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Допомога в розшуку викраденого автомобіля

Розыск украденной машиныУ нашій країні криміногенна ситуація інтенсивно погіршується. Щодня щодо громадян відбуваються тисячі протиправних дій. Зокрема і викрадення автотранспорту. Детективне агентство «Trouble-Shooter» настійно рекомендує звертатися в правоохоронні органи, якщо Ви стали жертвою або свідком злочину. Однак, наші фахівці, в свою чергу, готові оперативно і професійно допомогти в цьому питанні і провести ряд необхідних заходів, спрямованих на розшук злочинців і викраденого майна.

Завдяки професійним методам наш детектив зможе визначити, де знаходиться викрадений автомобіль. Завдання приватного детектива також полягає в тому, щоб знайти виконавця злочину, а також забезпечити належний захист викраденого майна.

По ходу розслідування ми також можемо зібрати речові докази, які можуть бути корисні в ході можливих судових засідань. При необхідності можемо зробити аудіо-, відео- або фотозапісь. Ми не боїмося неприємностей – кожен наш детектив працює професійно і максимально непомітно.

Майте справу з професіоналом
Допомога в розшуку викраденого автомобіля – Trouble-Shooter