Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Ведення зовнішнього спостереження

ведення спостереження

У житті можуть виникати випадки, коли знадобиться допомога фахівців в спостереженні для з’ясування ряду питань, пов’язаних як з особистим життям, так і з бізнесом. Детективним агентством «Trouble-Shooter» надаються послуги з ведення зовнішнього спостереження, контр спостереження, фото і відео зйомки, стеження і супроводу об’єкта як гласного так і негласного (по всій території України і за її межами).

Як правило, такий вид послуги є ефективним для вирішення багатьох спірних і складних питань, які іншим способом з’ясувати досить складно. Дані заходи проводяться висококваліфікованими фахівцями, якы пройшли спеціальну підготовку в правоохоронних органах.

Ми завжди працюємо з професійною обережністю уникаючи будь-якого ризику підозри, використовуємо новітні технології для збору доказів (фотографій, аудіо- чи відеоматеріалів), які можуть бути отримані як на відстані, так і за допомогою “випадкового” взаємодії з об’єктом (залежить від обставин). Коли розслідування закінчується, ми надаємо докладний звіт.

Детективи з нашого офісу непомітно простежать за об’єктом, інвентаризують отриману інформацію і передадуть клієнтові. Можливо, ви намагаєтеся знайти адресу коханої людини – втраченого друга, відслідковувати GPS, підозрюєте шахрайство, шукаєте боржника або його власність, хтось пограбував вас, у вас є відчуття, що партнери менш чесні, ніж ви думаєте, що ваш чоловік або партнер вас зраджує або ви просто хочете перевірити когось (з якої-небудь причини), приватний детектив зможе надати вам перевірену інформацію.

Майте справу з професіоналом
Ведення зовнішнього спостереження – Trouble-Shooter