Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Перевірка на вірність дружини або чоловіка

перевірка на вірність

Кожна людина має моральне право на чесність і відкритість у взаєминах з близькими йому людьми. У нашому суспільстві не завжди так відбувається. Часом люди в шлюбі стаємо жертвами зради, як з боку чоловіка, так і дружини. Щоб дізнатися правду про свого партнера, необхідна перевірка на подружню вірність, яку готовий надати наш приватний детектив в Одесі.

Клієнти, які звертаються в детективне агентство «Trouble-Shooter» з подібними питаннями, мають можливість з’ясувати правду і розставити крапки над І. Іноді підозри в невірності або нечесності мужі або дружини безпідставні і не знаходять свого підтвердження, а буває і навпаки. В такому випадку, наші психологи допоможуть вийти зі складної життєвої ситуації і повернутися до емоційної стабільності.

Крім вищезгаданої послуги, «Trouble-Shooter» проводить заходи як голосні, так і негласні щодо примирення сторін. В даному випадку впроваджується співробітник в коло спілкування об’єкта, під заздалегідь обраної легендою, і проводить психологічну роботу, спрямовану на необхідність знайти точки дотику з клієнтом. Цей метод надзвичайно ефективний у відновленні відносин. Об’єкт сам виявляє бажання на примирення з клієнтом.

Перевірка дружини або чоловіка на подружню вірність

Підозріло чи ваш партнер поводиться? Залишається на роботі довше без переконливих пояснень, проводить телефонні дзвінки, під час яких уникає вас, приховує свої текстові повідомлення? Ви відчуваєте довіру у відносинах? Ви підозрюєте, що ваш партнер може обдурити вас? Як приватне детективне бюро, ми готові допомогти вам і перевірити чоловіка або дружину на подружню вірність. Завдяки нашим детективам ви дізнаєтеся правду.

Зрада – великий стрес незалежно від форми відносин. Звичайно, ви можете спробувати з’ясувати всі факти самостійно, але завдяки роботі детектива, розслідування пройде швидше, а його наслідки (в разі підтвердження невірності) будуть менш шокуючими. Коли справа доходить до розслідування шлюбного шахрайства, наша команда детективів використовує передові технології і сучасні наукові методи для ефективного вирішення поставленого завдання.

Наші детективи непомітно зберуть необхідну інформацію і нададуть вам докази. Особи, які є одруженими, які були жертвами зради, мають право на розлучення, а іноді і на судовий позов проти свого партнера. Звичайно, це стосується тільки офіційних відносин.

Це ще одна причина, щоб якомога швидше знайти істину, щоб покласти край нещирим стосункам. Ніхто не має права обманом використовувати кого або в своїх корисливих цілях. Можливо, вам буде цікаво дізнатися основні ознаки подружньої невірності

Перевірка на подружню невірність вимагає підготовки відповідної бази доказів. В результаті перевірки ми зможемо підтвердити або спростувати підозри в зраді партнера. Вся інформація, яка може вважатися неясною або яка потребує подальшого розгляду, може бути підготовлена ​​нами для подальшого судового розгляду (на прохання клієнта). У той же час ми гарантуємо повну об’єктивність проведених заходів і можливість представити сторону в процесі розгляду.

default image

Спасибі хлопцям з детективного агентства, ви кращі !!!! Я часто буваю у відрядженнях. Здавалося, що в цей час чоловік гуляє. Неодноразові перевірки під час моєї відсутності підтвердили його вірність. Дуже рада і спокійна. Люблю свою сім'ю)))

Тоня velsen@ukr.net 25th, 2017

Майте справу з професіоналом
Перевірка на вірність дружини або чоловіка – Trouble-Shooter