Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Перевірка на наявність судимостей

Проверка делового партнера

Послуга цієї категорії користується попитом у тих, хто бажає бути впевненим в людях, з якими має намір мати ділові або близькі стосунки. За допомогою «Trouble-Shooter» Ви зможете дізнатися набагато більше, ніж розповість про себе сама людина. Це можуть бути кандидати на роботу, новий хлопець або дівчина, діловий партнер і т.д. Ми хочемо вберегти Вас від аферистів і шахраїв. Обізнаний – значить озброєний. Приватне детективне агентство пропонує свої послуги з перевірки людини на наявність судимостей та іншої компрометуючої інформації (збір інформації про кредитну історію, моральні якості, наявності двоєженства, інформація про дітей і ін.).

Перевірка фактів і подій з минулого співробітника. Визначення обставин і причин подій може бути застосовано в багатьох випадках як для приватних осіб, так і для компаній. Якщо ви володієте компанією, яка наймає нових співробітників, з якими мають намір вступити в ділові відносини – перевірка минулого надасть вам масу інформації, яка допоможе прийняти правильні рішення і уникнути дорогих помилок.

Перевірка “благонадійності” нових знайомств

В епоху швидко мінливих технологій змінюється і спосіб спілкування з новими знайомими, і ми все частіше дізнаємося людей через інтернет – чати і сайти знайомств. Хоча це простий спосіб завести нових знайомих, в більшості випадків це не безпечне заняття, яке може обернутися “плачевними” обставинами.

Кожен з нас знає, як легко зареєструватися в чаті, відкрити нову адресу електронної пошти або налаштувати профіль на сайті знайомств. На жаль, інформація, яка там міститься, – дані з минулого і фотографії профілю часто виявляються “фейковий”. В результаті це дає можливість створити помилкову особистість, зовнішній вигляд, освіту, професію або соціальний статус.

Якщо ваша дочка познайомилася з кимось в мережі, і не дивлячись на ваші слова, збирається зустрінеться з цією людиною, варто перевірити благонадійність нового знайомого або провести зовнішнє спостереження.

Якщо у вас є сумніви щодо людини, якій збираєтеся довіритися, варто перевірити особу і минуле цієї людини. Чи справді він є тим, за кого себе видає? Це дуже важливо, особливо в тих випадках, коли ви маєте намір перенести відносини на наступний етап, наприклад, щоб жити разом, одружитися і створити сім’ю.

Перевірки минулого людини може включати в себе наступні послуги:

  • Перевірка наявності судимостей та іншої компрометуючої інформації.
  • Збір інформації про фінансову і кредитну історію.
  • Перевірка наявності двоєженства, неофіційних дітей.
  • Перевірка моральних і професійних якостей людини.
 

Уся наша діяльність здійснюється з максимально приховано і без відома особи, яка перевіряється. По завершенні розслідування ви отримаєте наш детальний звіт з інформацією, яка допоможе вам прийняти правильне рішення. Для отримання безкоштовної консультації, зв’яжіться з нами за вказаною нижче номером телефону.

Майте справу з професіоналом
Перевірка на наявність судимостей – Trouble-Shooter