Я не люблю боротися, я люблю перемагати.
(C) Бернард Шоу
logos
Асоціація
Приватних Детективів України
logos
Міжнародна Поліцейська
Асоціація
Креативне рішення Вашої задачі

Розшук людей

Розыск людей

Як правило, правоохоронні органи починають шукати людину тільки через три доби. Якщо Ви не хочете так довго чекати радимо скористайтися послугами приватного детектива для розшуку людини. Протягом багатьох років ми знаходимо родичів, втрачених коханців, старих друзів, зниклих безвісти, людей які переховуються, втікачів дітей, колишніх соратників.

Тісна співпраця з правоохоронними органами дозволяє швидко і якісно виконувати заходи щодо розшуку людей.

Якщо мова йде про безвісти зниклих, то проводиться розслідування, в якому визначаються і відпрацьовуються всі версії. Для пошуку осіб які переховуються, встановлюються всі можливі канали зв’язку, контакти і місця можливого проживання або появи. Пошук здійснюється виходячи з наявної інформації. При необхідності, можливо звернутися до архівів для уточнення анкетних даних родичів.

Коли може знадобитися пошук людини?

  • Необхідно знайти боржника або шахраїв
  • Відновити контакт з членами сім’ї або друзями
  • Знайти свідків, які можуть володіти цінними відомостями

Можливо, ви нещодавно втратили контакт з людиною, яку шукаєте, або ніколи не зустрічалися з об’єктом розслідування. У вас можуть бути вичерпні особисті дані, щоб допомогти в пошуку, або, можливо, у вас є тільки ім’я, номер телефону або стара адреса. Людина, яку необхідно знайти, може перебувати в сусідньому місті або в зовсім іншій країні.

Для вирішення таких завдань часто потрібно творче мислення. Розслідування повинно бути адаптоване до обставин, і часом навіть дрібні деталі можуть мати важливе значення для досягнення результату. Приватний детектив знайде зниклу особу, провівши детальний пошук в базах даних або створивши пов’язані з ними конфіденційні запити.

Послуги приватного детектива для пошуку людини, може заощадити вам значну кількість часу, зусиль і грошей. Щоб збільшити шанси на успіх, переконайтеся, що ви надали детективу всі відомі дані про людину, яку ви хочете знайти. Ми гарантуємо конфіденційність.

Майте справу з професіоналом
Розшук людей – Trouble-Shooter